Йога у СК «Sport Art»
Спортивний клуб «Sport Art»
Секція для
- хлопчиків✗
- дівчаток✗
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
Розклад
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|
Бадьорий ранок | | | 8:00-9:00 | | 8:00-9:00 | | |
---|
В обід | 13:00-14:00 | | | 13:00-14:00 | | | |
---|
2017.09.09
Пілатес + стретчінг у СК «Sport Art»
Спортивний клуб «Sport Art»
Секція для
- хлопчиків✗
- дівчаток✗
- юнаків✗
- дівчат✓
- чоловіків✗
- жінок✓
Розклад
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|
| 19:30-20:30 | | 19:30-20:30 | | | |
2017.09.09
Легка атлетика у ЛК «Атлет» в манежі СКА
Легкоатлетичний клуб «Атлет» в манежі СКА
Можна записатись в групи 6-9, 10-12, 13-16 років.
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
Вартість відвідування
Абонемент | Ціна, грн |
---|
Пробне тренування | безкоштовно |
---|
2020.02.03
Легка атлетика у ЛК «Атлет» на "Динамо"
Легкоатлетичний клуб «Атлет» на "Динамо"
Групи 6-9, 10-12, 13-16 років.
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
Вартість відвідування
Абонемент | Ціна, грн |
---|
Пробне тренування | безкоштовно |
---|
2020.02.03
Йога у Студії пілатесу Анни Наконечної
Студія пілатесу Анни Наконечної
Програми: йога, жіноча йога.
Секція для
- хлопчиків✗
- дівчаток✗
- юнаків✗
- дівчат✓
- чоловіків✗
- жінок✓
Розклад
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|
Йога | | 9:00, 20:00 | | | 20:00 | | |
---|
Жіноча йога | | | | | | 11:30 | |
---|
2018.07.26
Рукопашний бій у «ЛОФРБ» у Шевченківському районі
«Львівська Обласна Федерація Рукопашного Бою» у Шевченківському районі
Тренування проводить інструктор Михальчук Олександр Олександрович (2 дан):
- молодша група (3.5-6 років);
- середня група (7-12 років);
- старша група (від 13 років).
Тренування проводить інструктор Фоменко Тома Миколайович (1 кю):
- доросла група (від 17 років).
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
2019.12.26
Карате у СК «Арей» на Науковій
Спортивний карате-клуб «Арей» на Науковій
Основний стиль карате-до, який вивчається у клубі – Шотокан. Основний спортивний напрямок – версія WKF.
Програма підготовки включає в себе наступні основні аспекти:
- фізичне виховання;
- психологічна підготовка;
- спортивна підготовка.
Тренери: Мельник Галина, Мащонський Максим, Степаняк Віталій.
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✗
- жінок✗
Розклад
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|
Молодша група | | 17:30-19:00 | | 17:30-19:00 | | 17:00-19:00 | |
---|
Середня група | | 19:00-20:30 | | 19:00-20:30 | | 19:00-20:30 | |
---|
| | | | | | 16:30-18:00 | |
---|
2018.02.23
Карате у СК «Арей» на Роксоляни
Спортивний карате-клуб «Арей» на Роксоляни
Основний стиль карате-до, який вивчається у клубі – Шотокан. Основний спортивний напрямок – версія WKF.
Програма підготовки включає в себе наступні основні аспекти:
- фізичне виховання;
- психологічна підготовка;
- спортивна підготовка.
Тренери: Мельник Галина, Степаняк Віталій.
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✗
- дівчат✗
- чоловіків✗
- жінок✗
Розклад
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|
Дошкільнята | 13:00-14:30 | | 13:00-14:30 | | 13:00-14:30 | | |
---|
Шкільнята | 14:30-16:00 | | 14:30-16:00 | | 14:30-16:00 | | |
---|
| | 14:30-16:00 | | 14:30-16:00 | | | |
---|
2018.02.23
Карате у СК «Арей» на Володимира Великого
Спортивний карате-клуб «Арей» на Володимира Великого
Основний стиль карате-до, який вивчається у клубі – Шотокан. Основний спортивний напрямок – версія WKF.
Програма підготовки включає в себе наступні основні аспекти:
- фізичне виховання;
- психологічна підготовка;
- спортивна підготовка.
Тренери: Мельник Галина, Степаняк Віталій.
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✗
- жінок✗
Розклад
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|
Молодша група | 17:30-19:00 | | 17:30-19:00 | | 17:30-19:00 | | |
---|
Спортивна група | 19:00-20:30 | | 19:00-20:30 | | 19:00-20:30 | | |
---|
2018.02.23
Бокс у клубі «Бастіон»
Клуб єдиноборств «Бастіон»
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
Вартість відвідування
Абонемент | Ціна, грн |
---|
1 місяць (12 тренувань) | 250 |
---|
2018.04.02
Вільна боротьба у клубі «Бастіон»
Клуб єдиноборств «Бастіон»
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
Вартість відвідування
Абонемент | Ціна, грн |
---|
1 місяць (12 тренувань) | 250 |
---|
2018.04.02
Фітнес у Antonik Fitness Studio
Antonik Fitness Studio
4 Фото
Персональні та групові програми тренувань з комплексним застосуванням напрямів Bosu, TRX, Power Flex, Functional Trainng, Body Mind & Power Mind.
Секція для
- хлопчиків✗
- дівчаток✗
- юнаків✗
- дівчат✓
- чоловіків✗
- жінок✓
2018.06.01
Капоейра у центрі капоейри «Dende»
Центр капоейри «Dende» (Львів)
В програмі 1-го навчального року:
- основи самозахисту (переміщення, удари, ухили);
- вправи для розвитку реакції та уваги;
- підвищення можливостей тіла (розтяжка й закачка);
- розвиток координації та балансу;
- базова акробатика (як стрибкова, так і силова);
- гра на барабанах;
- ритміка і музика;
- основи португальської мови.
Секція для
- хлопчиків✗
- дівчаток✗
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
Розклад
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|
6-8 років | 17:30-18:20 | | 17:30-18:20 | | | | |
---|
14-17 років | 18:20-19:30 | | 18:20-19:30 | | | | |
---|
Від 18 років | 19:30-21:30 | | 19:30-21:30 | | | | |
---|
9-13 років | | 16:15-17:15 | | 16:15-17:15 | | | |
---|
3-5 років | | 17:30-18:15 | | 17:30-18:15 | | | |
---|
Музика і рода | | | | | 19:30-21:30 | | |
---|
2018.09.10
Йога у студії «Розумна йога»
Студія «Розумна йога»
Індивідуальні заняття. Інструктор студії — Анастасія Усенко:
- сертифікований International Yoga Alliance (RYT 200) та Himalayan Yoga Academy (Rishikesh, India);
- 2 роки викладацького досвіду;
- 2 захищених курсових проекти з йогатерапії;
- 9 зданих кваліфікаційних заліків;
- 3 успішні сертифікаційні іспити;
- 440 год очного інструкторського навчання в Індії;
- 8 років особистої практики.
Групи до 5 людей, персональні поради і правки.
Секція для
- хлопчиків✗
- дівчаток✗
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
2019.07.27
Айкідо Йосінкан у ЛОМГО «Сінкікай»
ЛОМГО «Сінкікай»
1 Фото
Інструктори:
- Черних Вадим — 6 дан Айкідо Йосінкан (AYF), 3 дан айкібудзюцу;
- Козаков Микола — 1 дан Айкідо Йосінкан.
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✗
- жінок✗
Розклад
| Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|
Діти (1) | | 16:00-16:45 | | 16:00-16:45 | | 11:00-11:45 | |
---|
Діти (2) | | 16:45-17:30 | | 16:45-17:30 | | 11:45-12:30 | |
---|
Діти (3) | | 17:30-18:45 | | 17:30-18:45 | | 12:30-13:45 | |
---|
Діти (4) | 16:45-18:00 | | 16:45-18:00 | | 16:45-18:00 | | |
---|
Підлітки | | 18:45-20:00 | | 18:45-20:00 | | 13:45-15:00 | |
---|
2019.03.23
Сінкендо та бодзюцу у ЛОМГО «Сінкікай»
ЛОМГО «Сінкікай»
1 Фото
Інструктори:
- Черних Вадим — Ji-e (3 дан) сінкендо, Shoden Renshi Kaku;
- Коломієць Тарас — Hyaku-e (1 дан) сінкендо, Kenshiun;
- Коломієць Мілена — Goho (2 кю) сінкендо, Kenshiun.
Секція для
- хлопчиків✗
- дівчаток✗
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
Розклад
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|
20:00-21:30 | | 20:00-21:30 | | 20:00-21:30 | | |
2019.03.23
Йога у йога-студії «Коралі»
Йога-студія «Коралі»
Напрямки:
- хатха-йога, початковий та середній рівень;
- йога від 50 років;
- дитяча йога;
- йога для підлітків;
- масажі;
- аюрведа.
Групові та індивідуальні заняття.
Секція для
- хлопчиків✓
- дівчаток✓
- юнаків✓
- дівчат✓
- чоловіків✓
- жінок✓
2019.03.25