Guest
Каталог спортивних клубів та секцій
У нас у каталозі 8100 спортивних секцій з 90 населених пунктів України
Группы:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Дети | 17:30-19:00 | 17:30-19:00 | 10:00-11:30 | ||||
от 18 лет | 19:00-21:00 | 19:00-21:00 | 11:30-13:00 |
Группы:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Дети 7-14 лет | 17:30-19:00 | 17:30-19:00 | 12:00-13:30 | ||||
Взрослые | 17:00-19:00 | 17:00-19:00 | 17:00-19:00 |
Группы:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14-17 лет | 17:00-19:00 | 17:00-19:00 | 12:00-14:00 | ||||
от 18 лет | 19:00-20:40 | 19:00-20:40 | 14:00-16:00 |
Группы:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
от 7 лет | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | ||||
от 18 лет | 18:00-19:30 | 18:00-19:30 | 18:00-19:30 | 18:00-19:30 | 18:00-19:30 |
Классы:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Йога (Power) | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | 9:00-10:00 | ||||
Fit-Mix (2) | 18:00-19:00 | 18:00-19:00 | 12:00-13:00 | ||||
Fit-Mix (1) | 18:00-19:00 | 18:00-19:00 | 18:00-19:00 | ||||
90-60-90 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | |||||
Fitness-intensive | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 | 19:00-20:00 |
Абонемент | Цена, грн |
---|---|
1 месяц (8 занятий) | 320 |
1 месяц (12 занятий) | 400 |
Классическая аэробика: Basic Low, Low, Aerobic Dance.
Степ-тренировки: Basic Step, Step 1, Step 2, «Step + Плоский живот».
Программы:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Body made | 7:00-7:55 | 7:00-7:55 | 7:00-7:55 | 10:00-10:55 | |||
Fit-mix | 17:00-17:55, 17:00-17:55 | 17:00-17:55, 17:00-17:55 | 14:00-14:55, 14:00-14:55 | ||||
Fitness intensive | 11:00-11:55, 18:00-18:55 | 20:00-20:55, 16:00-16:55 | 11:00-11:55, 18:00-18:55 | 20:00-20:55, 16:00-16:55 | 11:00-11:55, 18:00-18:55 | 14:00-14:55 | |
Степ-аэробика | 15:30 | 18:00-18:55 | 15:30 | 18:00-18:55 | 15:30 | ||
КТЗ | 15:00-15:55, 16:00-16:55 | 15:00-15:55, 16:00-16:55 | 15:00-15:55 | ||||
Подростки ТЗ | 17:00-17:55 | 17:00-17:55 | 17:00-17:55 | ||||
ОФП | 20:10 | 20:10 | 20:10 | 12:00-12:55 | |||
Body shape | 19:10, 17:00-17:55 | 19:10, 17:00-17:55 | 19:10, 17:00-17:55 | ||||
Тай-бо | 18:00-18:55 | 18:00-18:55 | 18:00-18:55 | ||||
Kangoo jump | 20:00-20:55 | 20:00-20:55 | 20:00-20:55 | ||||
Упругие попки | 19:30 | 19:30 |
Программы:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Группа «Здоровье» | 10:00 | 10:00 | 10:00 | ||||
Тай-бо | 18:00 | 18:00 | 18:00 | ||||
Zumba-фитнес | 18:00 | 18:00 |
Программа: степ-аэробика.
Тренер - Клиновский Антон.
Тренеры: Лоивский Леонид, Миколюк Борис, Гончар Андрей.
Тренер - Сытник Виталий.
В програмі занять: дихальні вправи, енергетичні вправи (цігун), техніка ударів, техніка больових прийомів, техніка самозахисту, робота зі спортивною зброєю.
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд |
---|---|---|---|---|---|---|
17:30-19:00, 19:00-21:00 | 17:30-19:00, 19:00-21:00 | 17:30-19:00, 19:00-21:00 |
Наша практика включает в себя настройку на практику, разминку, дыхательные упражнения, проработку разных групп и тип мышц, укрепление позвоночника, мышц живота, выполнение балансов, а также расслабление после динамической практики.
Тренер — Тарасова Ирина Игоревна.
Программы:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Фитнес | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | 8:00-9:00 | ||
Шейпинг | 10:30-12:00 | 10:30-12:00 | 10:30-12:00 | ||||
Perfect Body | 13:00-14:00, 19:00-20:30 | 13:00-14:00 | 13:00-14:00, 19:00-20:30 | 13:00-14:00 | 13:00-14:00, 19:00-20:30 | ||
Фитнес интенсив | 19:00-20:30 | 19:00-20:30 | 19:00-20:30 |
Группы:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Взрослые | 9:00-10:30 | 9:00-10:30 | 9:00-10:30 | ||||
Дети 8-14 лет | 16:00-17:30 | 16:00-17:30 | 16:00-17:30 | ||||
Дети 5-8 лет | 17:30-19:00 | 17:30-19:00 | 17:30-19:00 |