Перелік вікових груп:
Тренування проводить інструктор Михальчук Олександр Олександрович (міжнародна кваліфікація, 2 дан).
Тренери:
У нашому розпорядженні 2 зали боротьби. Працюємо кожного дня та цілий рік.
У нас займаються діти від 6 років: як хлопчики, так і дівчатка.
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13-16 років | 17:30-20:00 | 17:30-20:00 | 17:00-20:00 | ||||
початкова група | 15:30-17:00 | 15:30-17:00 | |||||
9-11 років | 15:30-17:00 | 15:30-17:00 | 15:15-17:00 | 11:00-12:00 | |||
12-15 років | 17:30-20:00 | 17:30-20:00 | |||||
12-16 років | 12:00-15:00 |
Силовые тренировки: Body Sculpt, «90-60-90», ABL (abdominal, buttocks and legs), «Стройные ножки», «Упругие попки», Upper body, ABS (abdominals), «Изящные ручки», TABS (total abdominals).
Интервальные тренировки: Тай-бо, TBW (total body workout).
Специальные классы: Bosu, Basic Cycle, Cycle, «Нас не догонят», «Липосакция», Функциональный треннинг, «Дерзкие и красивые».
Силовые тренировки: Body Sculpt, «90-60-90», ABL (abdominal, buttocks and legs), «Стройные ножки», «Упругие попки», Upper body, ABS (abdominals), «Изящные ручки», TABS (total abdominals).
Интервальные тренировки: Тай-бо, TBW (total body workout).
Специальные классы: Bosu, Basic Cycle, Cycle, «Нас не догонят», «Липосакция», Функциональный треннинг, «Дерзкие и красивые».
Классическая аэробика: Basic Low, Low, Aerobic Dance.
Степ-тренировки: Basic Step, Step 1, Step 2, «Step + Плоский живот».
Напрямок - степ-аеробіка.
Напрямки:
Інструктори:
Кувичко Наталя — сертифікований тренер з фітнесу;
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Аеромікс | 18:00 | 18:00 | |||||
Степ | 10:00, 19:00 | 10:00, 19:00 | 19:00 | 11:00 |
Абонемент | Ціна, грн |
---|---|
Разове тренування | 50 |
1 місяць (8 тренувань, 08:00-15:00) | 210 |
1 місяць (8 тренувань, 15:00- 22:00) | 250 |
1 місяць (12 тренувань, 08:00-15:00) | 260 |
1 місяць (12 тренувань, 15:00- 22:00) | 310 |
Персональне тренування | 80 |
Програми:
Інструктори:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Bodymix | 11:00 | 11:00 | |||||
Bodyshape | 20:00 | 20:00 | 20:00 | ||||
Kangoo jumps | 19:00 | 19:00 | |||||
Leg lifting | 19:00 | 19:00 | |||||
Зумба | 12:00 | 11:00 | |||||
Експрес метод | 17:00 | 10:00, 11:00, 16:00, 17:00 | 19:00 | 10:00, 11:00, 16:00, 17:00 | 19:00 | 12:00, 13:00 | |
Корекція тіла | 9:00, 10:00, 11:00, 17:00, 18:00 | 10:00, 11:00, 17:00, 19:00 | 8:00, 9:00, 10:00 | 9:00, 10:00, 19:00 | 10:00, 11:00, 17:00, 19:00 | 9:00, 10:00, 11:00 | |
Супер тіло | 11:00 | 9:00 | |||||
Схуднення до літа | 10:00, 11:00, 12:00, 16:00 | 12:00 | 10:00, 11:00, 12:00, 16:00, 17:00, 18:00 | 12:00 | 11:00, 12:00, 13:00, 16:00, 17:00 | ||
Шейпінг | 19:00 | 9:00, 19:00 | 18:00 | 9:00, 18:00 |
Абонемент | Ціна, грн |
---|---|
Разове тренування | 50 |
1 місяць (8 тренувань, 08:00-15:00) | 210 |
1 місяць (8 тренувань, 15:00- 22:00) | 250 |
1 місяць (12 тренувань, 08:00-15:00) | 260 |
1 місяць (12 тренувань, 15:00- 22:00) | 310 |
Персональне тренування | 80 |
Програми:
Інструктори:
Таїсія Пономарьова — ліцензований призентер міжнародного рівня програми Kangoo Jumps, персональний тренер із аквафітнесу, інструктор групових та індивідуальних програм, скерованих на зниження ваги, корекції фігури, сертифікований спеціаліст у сфері реабілітації;
Ксенія Крічфалуші — тренер із аеробіки, почала спортивну кар’єру у віці 5 років, закінчила циркове училище олімпійського резерву в Росії, де вчилась на гімнастку;
Матвій Кизик — КМС із плавання, майстер спорту із водного поло. Чемпіон України з водного поло та багаторазовий призер міжнародних змагань.
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Аквааеробіка | 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 18:00, 19:00 | 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 | 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 19:00 | 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 | 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 19:00 | 9:00, 10:00, 11:00 | |
Аква-ноги-прес | 17:00 | 17:00 | 17:00 | ||||
Аква-стретчинг | 20:00 | 20:00 | 20:00 | ||||
Аквамама | 14:00 | 13:30 | |||||
АкваМікс | 18:00 | 18:00 |
Абонемент | Ціна, грн |
---|---|
Разове тренування | 50 |
Разове тренування (для вагітних) | 60 |
1 місяць (8 тренувань, 08:00-15:00) | 240 |
1 місяць (8 тренувань, 15:00-22:00) | 290 |
1 місяць (8 тренувань, для вагітних) | 400 |
1 місяць (12 тренувань, 08:00-15:00) | 300 |
1 місяць (12 тренувань, 15:00-22:00) | 360 |
Персональне тренування | 200 |
Програми:
Інструктори:
Кувичко Наталя — сертифікований тренер з фітнесу;
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Каланетика | 20:00 | 20:00 | 10:00 | ||||
Стретчинг | 10:00 | 10:00 |
Абонемент | Ціна, грн |
---|---|
Разове тренування | 50 |
1 місяць (8 тренувань, 08:00-15:00) | 210 |
1 місяць (8 тренувань, 15:00- 22:00) | 250 |
1 місяць (12 тренувань, 08:00-15:00) | 260 |
1 місяць (12 тренувань, 15:00- 22:00) | 310 |
Персональне тренування | 80 |
Ігровий зал для сквошу.
Програми:
Інструктори:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Super sculpt | 12:00 | ||||||
New body | 18:00 | 18:00 | 18:00 | ||||
Body made | 19:15 | 19:15 | 19:15 |
Абонемент | Ціна, грн |
---|---|
1 місяць (8 занять) | 350 |
Персональне тренування (+разовий вхід) | 220 |
Персональне тренування (1 година) | 110 |
Програми: Степ;
Інструктори:
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mix-Aerobica | 10:30 | 10:30 | 10:30 | ||||
Aeromix | 18:30 | 18:30 |
Абонемент | Ціна, грн |
---|---|
1 місяць (8 занять) | 350 |
Персональне тренування (+разовий вхід) | 220 |
Персональне тренування (1 година) | 110 |
Програми:
Аня Гуменна — тренер групових програм (body shape, functional training, TBW, step aerobic, stretching) та тренажерного залу. В фітнесі 5 років, 3 роки активно проводжу тренування в фітнес клубах Львова.
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Стретчинг | 11:30 | 11:30 | 11:30 |
Абонемент | Ціна, грн |
---|---|
1 місяць (8 занять) | 350 |
Персональне тренування (+разовий вхід) | 220 |
Персональне тренування (1 година) | 110 |
Класи занять: "Прес-спина", Tae-bo, ABT, TBW, Body Tonic, "Талія 60", Bums+, Upper Body, "90/60/90", Cardiofit+Bums, Body Shape, "Ідеальна талія".
Напрямки: Step, аеробіка.
Напрямки: каланетика, stretching.
Індивідуальні та групові заняття.
Класи: аквааеробіка, аква-прес.
Традиційний підхід до навчання: дотримання етикету додзьо, наголос на розвиток вольових якостей, велика увага до вивчення правильних переміщень, рухів на випередження. Техніка переміщень спочатку напрацьовується без партнера.
Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Діти (5-7 років, група 1) | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 | ||||
Діти (5-7 років, група 2) | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 | 15:00-16:00 | ||||
Діти (6-8 років, група 1) | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | ||||
Діти (6-8 років, група 2) | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | 18:30-19:30 | ||||
Діти (8-12 років, група 1) | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | ||||
Діти (8-12 років, група 2) | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | 16:00-17:00 | ||||
Діти (9-13 років, група 1) | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | ||||
Діти (9-13 років, група 2) | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | 19:30-20:30 | ||||
Підлітки (13-16 років, група 1) | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | ||||
Підлітки (13-16 років, група 2) | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | 17:00-18:00 | ||||
Дорослі (від 16 років, група 1) | 20:30-21:45 | 20:30-21:45 | 20:30-21:45 | ||||
Дорослі (від 16 років, група 2) | 20:30-21:45 | 20:30-21:45 | 20:30-21:45 |